1 VS 1 admin þikayet
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Junior Member

1 VS 1 admin þikayet

Akşam 16.30 saatleri 1 vs 1 serverine girdim bir polimik oluştu aim map rushlanırmı gibisinden muhabbet oyuncular arasında bende olaya katıldım rushlanmaz ne gerek var serverde bulunan admin ile ismi ''KillteC'' sözlü tartışma oldu rushlanır rushlanmaz gibisinden küfür felan hiçbir şekilde olmadı tartıştık ondan sonra ban yedim benim anlamadıgım nie ban yiyorum hergün o servere giriyorum ona girmesem bile DM serverinde oyniyan bir oyuncuyum küfür etmedi ufak bir hakaret dahi etmedim banlandım banımın açılmasını istiyorum

Admin steam ıd : [Bu alandaki kodlari görebilmek için üye olmaniz gereklidir. ]

Benim steam ıd : [Bu alandaki kodlari görebilmek için üye olmaniz gereklidir. ]

STEAM ID KENDİMİN : STEAM_1:0:55346279

Junior Member
    selam,
    kendi tarafından güzelce yazmışsın birde ben doğru şekilde tarafsız bir şekilde olayı anlatayım.
    polimiği serverda rushlayanlara laf atarak sen başlattın. bende herkes istediği gibi oynar kimse kimseye karışamaz diyerek sana cevap vermiş oldun. sende bana "sen ne anlarsın silver" gibi bir hakaret içeren cevap verdin. serverın huzuru ve bana hakaret ettiğin için ben de seni banladım. olay budur. keşke yazarken doğruları yazsaydın.
    not: postu geç gördüğüm için geç cevap verdim.

Bu Konu için Etiketler