Monthly Archives Mayıs 2012

VENZA TEKRAR SAHNEDE!

Written by - Genel - No Comments

Velixa’nın 29 Nisan’da sonra turnuvasını oynadıktan sonra oyunu bırakacağını söylemişti.Bugün resmiyete kavuşan duruma göre Berkhan “velixa” Ferizcan’ın yerine takımın eski oyuncusu ve aynı zamanda kurucusu olan, Ertuğ “venza” Okcuoğlu oyuna hayatına geri döndü ve takımın 5. oyuncusu oldu. Bunun yanı sıra takımın In Game Leader‘ı olan velixa’nın yerine bu görevi Timuçin “xylm”

Read More

face Sk-Gaming’den ayrıldımı?

Written by - Genel - No Comments

Johan“face”Klasson uzun yıllardır Sk-Gaming’in baş yapıtlarından biri olan Johan acaba Sk-Gaming‘den ayrıldımı.Lemondogs‘un kişisel web sitesinde facenin Lemondogs takımında yer aldığına dair haberler kafa karıştırdı. Eğer haber doğru ise Jim“zneel”Andersson yerine Johan“face“Klasson dahil olmuş olucak.

Read More

TVcstrike – FYRR73!

Written by - Genel - No Comments

TVcstrike yeni projesinin Emil Karlsson için yaptı. LIONS‘un eski oyuncusu Emil”FYRR73“Karlsson,bildiğiniz üzere Lions ile sözleşmeleri bittiği için sözleşmeyi yenilemedikleri için Lions takımından ayrılıp.kHRYSTAL,GeT_RiGhT,face gibi oyuncularıda bir zamanlar bünyesinde bulunduran Lemondogs takımına transfer olmuşlardı ve şuanda hala Lemondogs tagı altında mücadele ediyor.   TVcstrike’nin Emil”FYRR73″Karlsson için yaptığı movie.   LEMONDOGS Frej”kHRYSTAL” Sjöström Björn“threat“Pers

Read More