Hakkımızda

Counter Strike oyunu çıktığı yıllarda açmış olduğumuz Pro serverlarımızla kalitemizden ödün vermeden oyun severleri buluşturmayı hedeflemiştik.. Bu amaçla günden güne gelişen ve genişleyen camiamıza daha iyi imkanlar yaratabilmek , ülkemizde bu oyuna ve Wasp camiasına gönül vermiş oyuncu arkadaşlarımıza daha iyi oyun ortamları sağlayabilmek adına, yolumuza kendi makinelerimizle devam etme kararı aldık..

Lag , loss sorunu olmadan, ülkemizin alt yapısının el verdiği azami kalitedeki makinalarımızla oyuncularımızın memnun etmeye çalıştık… Gelmiş olduğumuz seviye de Türkiye’deki en fazla maç serverına sahip hosting olmayı başardığımızı söyleyebiliriz.. .WaspGameHosting olarak amacımız çoğunluğu henüz öğrenim hayatını sürdüren genç arkadaşlarımız üzerinden haksız kazanç sağlamak yerine onları memnun ederek iyi bir oyun ortamı sunmaktı…! Geldiğimiz noktada da bunu başardığımızı sizlerden gelen geri bildirimlerle görmekteyiz..

2012 yılındaki amacımız da hem maç serverlarının kalitesini arttırarak sizlere daha kaliteli oyun ortamı sağlamak.Hemde Public satışlarına tam anlamıyla başlamaktır.Wasp Game Hosting olarak yeni yıldaki hedeflerimize ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

One Comment

  1. Ahmet Şubat 5, 2017 8:39 pm

    Merhaba 05.02.2017 aksam saat 23 civarı pistol dm serverinde admın tarafından banlandım. hile falan kullanmıyorum. banı kaldırırsanız sevinirim. Nickim Zebellah. Steam nickim zebellahh

    Reply

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.