Lions Takımında Ayrılık.

Written by - Genel - No Comments

İsveç, ekibi Dünya Şampiyonası’nın ardından hayranlarını üzen bir kararla karşımızda.

Son olarak IEM6 Dünya Şampiyonası‘nda boy gösteren 2011 yılında aldığı başarılar ile dikkat çeken “Lions” ekibinden, üzücü bir haber geldi. Lions ekibinin takım oyuncularının, bu ay sonunda sözleşmeleri sona erecek.CS 1.6 oyuncuları, takımından ayrılıyor.“Björn “threat” Pers” önderliğindeki takım, Lions ile yollarını ayıracak.Oyuncular oyunu bırakmak istemedeği için, yeni takım arayışına başladı.Bakalım oyuncular Lions’dan sonra kendilerini hangi takımda bulacak.

 

Dünya Şampiyonası bittikten sonra böyle bir  karar alındı.

“Björn “threat” Pers” 

Bugün Lions takımının duyurusundan ötürü gerçekten çok üzgünüz. Bu takıma 2010 yılının sonunda katılmıştık. Hiç bir sorun yaşamadık ve Lions verdiği bütün sözleri tuttu. Bu ay sonunda kontratlarımız sona eriyor. Lions takımına gelecekte başarılar diliyorum. Yeni sponsorluk ve takım görüşmeleri için threat_cs@hotmail.se adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

“Christophe Roblin” ( Lions Başkanı )

Biz 18 ay süren uzun maceralı bir yolun sonunda CS 1.6 bölümümüzle ayrılmaya karar verdik. Bu ayrılık hepimizi üzdü. Bu ana kadar birlikte eğlendik, güldük, üzüldük ve savaştık. Ben isveçli oyuncularımızında bizimle aynı duyguyu hissetiklerini umuyorum. Elektronik spor organizasyonumuzda CS bölümünde İsveçli oyuncularımız ile bir sona geldik. Sözleşmemiz bu ay sona eriyor. Onlara yeni Counter-Strike maceralarında şans diliyoruz ve veda ediyoruz.

Eski Lions Kadrosu

Frej “kHRYSTAL” Sjöström

Emil “FYRR73” Karlsson

Niklas “niko” Johansson

Björn “threat” Pers

Jim “zneel” Andersson

 

 

 

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.